Twórcy Alveo

Podjęliśmy decyzję stworzenia preparatu, który potrafiłby usunąć dolegliwości, gnębiące większość populacji. Warunkiem było by był w 100% naturalny, o zrównoważonym składzie, kompleksowym działaniu i pozytywnym wpływie na cały nasz organizm bez żadnych działań ubocznych.

Dr Sohrab Khoshbin
W ostatnich 30 latach wykonywania swego zawodu, poświęcał się zgłębianiu tajemnic wiedzy na temat zdrowego odżywiania, medycyny chińskiej, ziołolecznictwa, homeopatii, chemii organicznej i inżynierii chemicznej - posiada 8 doktoratów w tych dziedzinach. Jest założycielem Canadian College of Holistic Health w Toronto. W ostatnich latach wykorzystywał w swej praktyce klinicznej unowocześnioną terapię ziołową.

Dr Khoshbin zajmuje również różne stanowiska w instytucjach zajmujących się medycyną niekonwencjonalną i naturalnymi metodami leczenia.

 • doktor chemii organicznej
 • mrg inż. w zakresie technologii chemicznej
 • mgr inż. w zakresie mikromolekuł
 • dyplom w homeopatii
 • dyplom w zielarstwie
 • dyplom w odżywianiu
 • dyplom w aromaterapii
 • dyplom w refleksologi
 • dyplom w akupnkturze i Chińskiej Medycynie
 • dyplomowany hipnoterapeuta
 • prezes "Stowarzyszenia Praktków Medycyny Holistycznej"

Prowadził wykłady na York University w Toronto i jest autorem książki "100 magicznych roślin leczniczych" (100 Magic Herbs), która pojawiła się na rynku w 1999 roku.

Jest wynalazcą wielu ziołowych preparatów na artretyzm, chorobę Parkinsona, AIDS i wiele innych. Obecnie pracuje jako Dyrektor Wynalazca w Akuna Health Products Inc., międzynarodowej firmie produkującej suplementy żywnościowe.

List otwarty dr Sohraba Khoshbina:
Dlaczego opracowano Alveo i w czym może Ci pomóc?

Przez długie lata swej praktyki w dziedzinie medycyny naturalnej i homeopatii stwierdziłem, iż stan zdrowia prawie wszystkich pacjentów wykazywał brak podstawowych elementów odżywczych. W celu zapewnienia wysokiej skuteczności przy ich leczeniu zacząłem stosować różne środki ziołowe, witaminy i minerały. Prawie wszyscy pacjenci uskarżali się na fakt, że muszą zażywać za dużo tabletek, kapsułek i syropów zapominając je prawidłowo zażywać. Ich marzeniem było zażywanie tylko jednego produktu, który zawierał by wszystkie potrzebne składniki. Miałem świadomość tego, że istnieje konieczność stworzenia preparatu, który by był skuteczny dla wszystkich grup wiekowych bez działań ubocznych. Alveo zawiera optymalny poziom elementów odżywczych i ma działanie profilaktyczne. Wzmacnia skutecznie układ odpornościowy i pomaga w usuwaniu toksyn, z którymi spotykamy się na codzień w naszym środowisku. Po latach badań, analiz i testów Alveo udoskonalono i teraz jest dostępne również dla Państwa, rodziny i przyjaciół. Alveo to w 100% naturalny środek leczniczy, wyprodukowany z ekstraktów 26 ziół, które są znane i używane w medycynie naturalnej na całym świecie.


Dr Jaromir Bertlik, Dr Med., N.D.Dr.
Pod koniec lat 80-tych ukończył studia na Instytucie Medycyny Naturalnej (College of Naruropathic Medicine) w Toronto, uzyskując tytuł "Doctor of naruropathy".

Aktualnie prowadzi własną klinikę medycyny naturalnej w okolicach Toronto. Poświęca się badaniom leczenia chorób nowotworowych. Pracuje jako czynny doradca w dziedzinach odżywiania i prowadzenia prawidłowego trybu życia. Równocześnie jest ekspertem w dziedzinie medycyny biologicznej, homo toksykologii, tradycyjnej medycyny chińskiej i medycyny naturalnej. Jest wykładowcą w Instytucie Medycyny Naturalnej (College of Naruropathic Medicine).


Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.