Hemoroidy - leczenie hemoroidów

A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - W - Z


Hemoroidy - leczenie hemoroidówNaturalne leczenie hemoroidów poprzez stosowanie preparatu Alveo

- Alveo piję od listopada 2004. A już rok 2005 od samego początku upływa mi bez swędzeń i krwawień w “miejscu zacienionym”.

- Hemoroidy dokuczały mojej babci min. od 1978. Alveo zaczęła pić w grudniu 2003 roku. Po około 4 miesiącach picia jednej miarki dziennie, poczuła pewnego dnia lekki ból w “wiadomym miejscu”. Dyskomfort utrzymywał się przez okres około 3 dni po czym ustąpił.
Od tego dnia nie wie co to są Hemoroidy. Alveo pije nadal, teraz (nareszcie) dwie miarki dziennie choć przekonanie jej do tego (że profilaktyka jest tańsza od leczenia) kosztowało rodzinkę wiele trudu.

- Mam przypadek u kolegi, któremu wyszedł, jak on to opisywał, wielkości małego paznokcia. Miał już jechać na wypalanie do kliniki w Gdańsku tylko koszty go wystraszyły. Zaczął pić ALVEO - po dwóch tygodniach połowa się schowała, a po niespełna miesiącu nie było śladu - czyli wszystko zniknęło w trakcie spożywania 1 butelki… nie wiem czy u wszystkich będzie tak EXTRA … ale gorąco polecam!!!

- Na Hemoroidy leczyłem się ok 2 lat z bardzo mizernym skutkiem. Alveo piję od 3 miesięcy, objawy takie jak pieczenie i swędzenie zaczęły ustępować po ok 1 miesiącu picia Alveo. Teraz cofnął się nawet hemoroid który miał być operowany. Alveo miętowe na tyle poprawiło sprawę wypróżnień żę zapomniałem o moich dolegliwościach. Przy okazji poziom cholesterolu zmniejszył się z 279 na 200.

- Oczywiście, że u mnie w domu wyleczyła się jedna osoba, która pije od 4 miesięcy alveo, ale dopiero przy zmianie na smak miętowy, efekty były piorunujące, wszystko na razie przeszło, a toaleta teraz nie jest odwiedzana ze strachem w oczach, i na dodatek alveo miętowe reguluje pracę jelit do 2 krotnego odwiedzania tego królewskiego przybytku… Pozdrawiam Alina.

- Pragnę poinformować, iż u mnie w domu jest bliska mi osoba, która odczuwa wielką poprawę w uporczywych dolegliwościach tego rodzaju, ale po stosowaniu przez minimum 1 miesiąc alveo miętowego, a tak wogóle pijemy alveo od 4 misięcy, pozdrawiam alina

- Miałam wśród moich klientów kilka przypadków wyleczenia tego przykrego schorzenia. Alveo zaczynali konsumować mając na uwadze wyleczenie zupełnie innych schorzeń. ale potem przyznawli się, że przy okazji pozbyli się tej dolegliwości, o której wcześniej nie wspominali.

- Piłem trzy miesiące Alveo i … hemoroidy zniknęły. A tzw. lekarze już szykowali się do wycinania.
Opinie klientów:

Danuta Głogowska (32 lat) - KrakówHemoroidy: Jestem fryzjerkom i zaproponowałam ALVEO mojej 73 letniej klientce, która była u lekarza z powodu hemoroidów. Przeszła operację na hemoroidy kilka lat temu ale nastąpił nawrót choroby. Cierpiała tydzień po tygodniu i wiedziałem o tym ponieważ opowiadała gdy przychodziła do mnie w sprawie włosów.
Pewnego razu odwołała wcześniej umówiony termin. Kiedy wróciła w następnym tygodniu spytałem ją co się stało. Ona wyjaśniła mi, że czuła się żle, nigdzie nie chodziła. Zaproponowałam jej ALVEO, a ona była szczęśliwa że mogła spróbować czegoś co być może przyniesie ulgę. To było w poniedziałek rano. W środę spytałem ją jak się czuje.
Powiedziała mi że miała dobre wypróżnienie i czuje się dużo lepiej. Po południu widziałem ją ponownie i powiedziała mi, że ból minął. W kolejnym tygodniu gdy przyszedł jej umówiony termin spytałem jak się czuje a ona odpowiedziała że po hemoroidach już nie ma śladu.
Ja więc mówię tak: ,,Pij ALVEO i dziel się z innymi informacją o jego działaniu,, bo nie wiesz kiedy i komu możesz pomóc.


Zadzwoń Dowiedz Się Więcej Tel: 531-080-310


Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.