Pytania i Odpowiedzi

Czy Alveo powinniśmy zażywać codziennie? Jeżeli tak to dlaczego?

Alveo przeznaczone jest do codziennego użycia. Najlepsze rezultaty uzyskuje się poprzez regularne codzienne stosowanie.
Jest bezpieczne dla zdrowia i nie posiada żadnych skutków ubocznych. Osoby dorosłe, zdrowe o wadze około 75-90 kg powinny zażywać 1 miarkę (28 ml) dziennie. Jeżeli człowiek waży więcej lub w wypadku poważniejszych dolegliwości zdrowotnych może zażywać nawet 2-4 miarek w ciągu dnia. Dzieci mogą zażywać 1/4 do 1 miarki dziennie, w zależności od wagi ciała i wieku. Alveo zostało specjalnie skomponowane tak, by można było go stosować w każdym wieku.Czy Alveo mogą stosować kobiety w ciąży?

Dla kobiet ciężarnych i matek karmiących wręcz polecamy Alveo, ponieważ pomaga ono dostarczyć do organizmu właściwe substancje odżywcze, witaminy i minerały. Alveo również podnosi zdolność organizmu do wytwarzania mleka macierzystego.


Czy można stosować Alveo biorąc jednocześnie lekarstwa?

Tak, oczywiście nie ma tutaj żadnych przeciwskazań. Alveo pomaga między innymi w usuwaniu toksyn z organizmu, a więc przy zażywaniu leków jest to właściwością dodatnią. Mimo wszystko jednak prosimy o dostosowanie się do zaleceń lekarza - prosimy o poinformowanie go o fakcie używania dietetycznych środków spożywczych.


Po jak długim czasie zauważę rezultaty i poprawę stanu zdrowia?

Organizm każdego człowieka i procesy w nim zachodzące bardzo się różnią. To znaczy, że czas i rezultaty u każdego człowieka będą się także różnić. Ogólnie możemy powiedzieć, iż 1/3 ludzi odczuwa poprawę w ciągu trzech tygodni, następna 1/3 ludzi w ciągu czterech do ośmiu tygodni, a pozostała 1/3 w ciągu 8 do 12 tygodni. Optymalnie zalecamy stosowanie Alveo minimum trzy miesiące pod rząd. W tym okresie na pewno każdy z Państwa odczuje jakąś poprawę.


Jak długi jest termin przydatności do spożycia preparatu Alveo?

Szklane opakowanie przeciwdziała negatywnym skutkom, powstającym na skutek reakcji gazów, które byłyby zauważone np. przy opakowaniach plastikowych. Ostatnia kropla Alveo będzie smakowała tak samo, jak ta pierwsza. Szklane opakowanie zapewnia również dłuższy okres terminu spożycia, który wynosi w Polsce 24 mięsiące. Przesłaniem firmy Akuna jest dać światu świetny i jedyny w swoim rodzaju preparat ziołowy - czysty i ekologiczny. Uczyniliśmy kroki nie tylko po to, by otrzymać najczystrzy preparat, ale pomyśleliśmy również o opakowaniu łatwym do przeróbki wtórnej i przyjaznym dla środowiska.


Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.