Działanie preparatu - strona 4

Zdrowy styl życia
Dzięki wodzie dejonizowanej Alveo jest preparatem całkowicie bezpiecznym. Mówimy o miarce 28 ml, ale jeśli ktoś przez nadgorliwość naleje sobie więcej, to organizm i tak wykorzysta tylko tyle, ile mieści się w miarce, maksymalnie w dwóch , a cała reszta będzie co najwyżej rozrzutnością dla naszej kieszeni, ale nie spowoduje żadnego działania ubocznego. Dzięki temu, preparat Alveo jest polecany nie tylko dla dzieci, dorosłych, osób starszych, ale także, co jest całkowitym ewenementem, również dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących.

A wiadomo, jeśli w naszym kraju coś jest rekomendowane dla kobiet w ciąży to musi spełniać najwyższe normy jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Tu właśnie mamy do czynienia z takim preparatem. Kiedy każdy nasz organ, każdy narząd dostaje składniki potrzebne do funkcjonowania, kiedy nasze gruczoły otrzymują wszystko, co jest potrzebne do produkcji hormonów, to nie dość, że wytwarzają odpowiednie ilości hormonów, ale są to także hormony o odpowiednich potencjałach, a więc wszystkie procesy biochemiczne zachodzą na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasz organizm zaczyna kompleksowo funkcjonować we właściwy sposób, wraca do stanu równowagi, homeostazy, a więc ogólnego zdrowia.

Zdrowy styl życia

Również dzięki systemowi w jaki firma Akuna prowadzi dystrybucję preparatu Alveo, również ten trzeci element zdrowia - zdrowie socjalne może być we właściwym stanie.

Zarówno badania kliniczne, badania laboratoryjne, atest, czy wyróżnienie na targach wskazują na celowość zażywania tego preparatu, to i tak najważniejsze jest subiektywne odczucie człowieka, które ze względu na swoje dolegliwości sięga po Alveo. O ile trzy, cztero miesięczna kuracja tym preparatem powoduje, że ustępują dolegliwości czy wręcz zespoły schorzeń u osób w przedziale 82 do 96%, a więc bardzo dobry wynik, to już podczas korzystania z pierwszej sztuki preparatu (która dla osoby dorosłej wystarcza na 33 dni ), między trzecim a czwartym tygodniem zażywania preparatu występują pierwsze subiektywne odczucia.

Oczywiście im człowiek bardziej schorowany, im więcej dolegliwości tym szybciej poczuje działanie preparatu. Jeśli po Alveo sięga osoba względnie zdrowa, która nie ma określonych dolegliwości to w ciągu jednego miesiąca nie poczuje za wiele; to nie Red Bull skrzydeł się po tym nie dostaje!

Zdrowy styl życia

Badania kliniczne potwierdziły, że już tylko ośmiotygodniowy okres zażywania preparatu powoduje, że produkcja koenzymu Q10 w naszej wątrobie (oczyszczonej i dowartościowanej) wzrasta średnio o 65%. A właśnie koenzym Q10 jest witaminą młodości dla naszego serca, dla naszego układu krążenia, praktycznie decyduje o starzeniu się każdej naszej komórki. Niestety jego produkcja w naszej wątrobie zatoksycznionej, niedowartościowanej już od trzydziestego roku życia zaczyna spadać, a po czterdziestce drastycznie zbliża się do 0 (co jest przyczyną tak wielu zawałów i wylewów już przed pięćdziesiątką). Tu nasza wątroba oczyszczona i dowartościowana, nie dość, że wszystkie funkcje życiowe doprowadza do równowagi to jeszcze wytwarza o 65% więcej koenzymu, więc przedłuża młodość naszych organów wewnętrznych, co musi się pozytywnie odbić na ogólnym funkcjonowaniu naszego organizmu.

W cięższych przypadkach chorobowych warto konsultować się z lekarzem, gdyż może okazać się, że stosowane leki są zbędne z tytułu zwielokrotnienia ich wchłanialności przez nasz organizm, który odzyskał zdolność samodzielnej walki z przyczyną choroby.


Strona: 1 | 2 | 3 | 4


Tagi: zdrowy styl zycia, zdrowie, prawidlowe odzywianie, witaminy


Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.