Działanie preparatu - strona 2

Podstawowe kierunki oddziaływania preparatu Alveo na nasz organizm:

Preparat zawiera całą gamę związków aktywnych biologicznie. Zaszeregowano je do 4 podstawowych kierunków oddziaływania na nasz organizm.

1. Pierwsze od czego Alveo zaczyna swoje działanie w naszym organizmie to detoksykacja-oczyszczanie, a że przyjmujemy ten preparat doustnie, więc zaczyna on od oczyszczenia, odblokowania naszego przewodu pokarmowego. Wchłanialność, jaką mamy obecnie z przewodu pokarmowego przeciętnie w granicach 30 do 40%, a wręcz u wielu osób na poziomie 10%, dzięki Alveo ta wchłanialność rośnie do ponad 90%. Nie chodzi tu o wchłanianie białek, tłuszczy, węglowodanów, bo to na ogół nasz organizm przyswaja prawidłowo, ale chodzi o przyswajalność mikro i makro elementów, pierwiastków śladowych.

Chociażby taka bardzo obecnie rozpowszechniona choroba osteoporoza odwapnienie kości, choroba nie związana z tym, że przestaliśmy spożywać produkty bogate w wapń: twaróg, pietruszkę, szproty, czy inne; tylko brak wchłaniania tego pierwiastka z naszego przewodu pokarmowego powoduje, że organizm potrzebując wapń do codziennych procesów biochemicznych, nie mogąc czerpać go z przewodu pokarmowego (zatoksycznionego, zablokowanego), zaczyna czerpać z zapasów z układu kostnego, doprowadzając do osteoporozy.

Taki swoisty kanibalizm ma miejsce z każdym naszym narządem, każdym organem. Nasze pożywienie, w tej chwili jest już przemysłowo wytwarzane i przetwarzane, a przez to pozbawione wielu podstawowych wartości odżywczych, a te wszystkie dodatki do pożywienia: chemia, sztuczne utrwalacze, konserwanty, barwniki, stabilizatory, powodują, że jeszcze zmniejsza się przyswajalność tego co spożywamy. Dlatego nasz organizm potrzebując odpowiednich składników czerpie je z zapasów z poszczególnych organów , doprowadzając do degeneracji wątrobę, trzustkę, nerki, mięsień sercowy, układ mięśniowy i wiele innych narządów, przez co popadają one w różnorakie schorzenia i dolegliwości.

Alveo tylko odblokowując, oczyszczając przewód pokarmowy powoduje, że wchłanialność wzrasta do ponad 90% i to nie tylko wchłanialność związków, jakie zawiera Alveo, ale również wszystko, co możemy czerpać z pożywienia jest w tak wysokim procencie przyswajane. A z kolei cała toksyczność, jaka znajduje się w naszym pożywieniu, a więc cała ta chemia, sztuczne barwniki konserwanty, środki ochrony roślin, które przenikają do naszego organizmu, tu na bieżąco wszystko jest usuwane. Nic nam się nie gromadzi, nie blokuje poszczególnych organów. I co bardzo ważne ten swoisty kanibalizm zostaje zatrzymany, bo organizm czerpie wszystkie potrzebne składniki z przewodu pokarmowego.

Działanie detoksykacyjne kolejno oczyszcza wszystkie narządy jamy brzusznej. To oczyszczenie powoduje między innymi, że osoby które mają problemy z kamicami żółciowymi lub nerkowymi, już od trzeciego tygodnia zażywania preparatu Alveo, odstawiając poranny mocz mogą na dnie zaobserwować złogi, które na bieżąco są usuwane z naszego organizmu. W następnym etapie Alveo rozpuszcza już wcześniej powstałe kamienie żółciowe i nerkowe.

Alveo oczyszcza i udrażnia nasz układ krążenia, wytrąca zarówno złogi wapienne, jak i złogi cholesterolowe, które blokują średnice naszych żył i tętnic, przywraca właściwą średnicę , również elastyczność naszych naczyń krwionośnych, dzięki temu ciśnienie w sposób naturalny wraca do równowagi, ale także oczyszcza pojedyncze mikroskopijne naczynia włoskowate, cały nasz układ limfatyczny staje się oczyszczony, zdrenowany co powoduje, że każda komórka, każda tkanka, każdy narząd naszego organizmu jest dotleniony, dożywiony i produkty spalania wewnątrz komórkowego są na bieżąco odprowadzane z organizmu. Encyklopedyczna definicja bólu mówi wręcz: ...dotleniony narząd nie boli, a że Alveo udrażnia, oczyszcza cały nasz układ krążenia, więc każdy nasz narząd, każdy organ jest dotleniony i ból w sposób naturalny ustępuje.


Strona: 1 | 2 | 3 | 4


Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.