Alveo - z myślą o współczesnym społeczeństwie

Alveo - z myślą o współczesnym społeczeństwie
Alveo - z myślą o współczesnym społeczeństwie


Z doktorem Sohrabem Khoshbinem o zdrowiu, równowadze i harmonii rozmawia Katarzyna Piotrowska

Co spowodowało, że rozpoczął pan pracę nad powstaniem preparatu Alveo?
- Od lat leczę ludzi. Do mojej kliniki trafiają osoby z różnego rodzaju schorzeniami. Większość tych chorób jest wynikiem zbyt dużej ilości toksyn w organizmie. Ludzie obecnie jedzą żywność przetworzoną. Konserwanty, barwniki, spulchniacze, to wszystko nie pozostaje obojętne dla naszego zdrowia. Osadza się w przewodzie pokarmowym i doprowadza do zanieczyszczenia organizmu. Zalecam moim pacjentom, aby ograniczyli jedzenie chemii spożywczej oraz tłuszczów. Wiem, że prościej jest zjeść frytki i hamburgera na mieście, łatwiej jest przygotować w mikrofalówce szybkie danie, jednak łatwiej nie oznacza zdrowiej. Nasz organizm nadmiernie obciążony chemią spożywczą jest bardzo zanieczyszczony, co często doprowadza do powstawania chorób. Na przykład nadmiar tłuszczu osadza się w tętnicach, jest to przyczyną zawałów. Z powodu zjadanych toksyn większość ludzi ma bardzo słabe wątroby, a wątroba jest chemiczną fabryką naszego ciała, jest bardzo ważna, gdyż wspomaga i chroni serce. Jeśli wątroba jest słaba, serce nie może pracować. Obecnie mamy bardzo dużo zawałów, również u młodych ludzi. Są one o wiele częstszą przyczyną zgonów niż rak. Aby pomóc swoim pacjentom zacząłem pracę nad Alveo. Miało ono w pierwszej kolejności oczyścić organizm z toksyn.

Alveo nie tylko oczyszcza organizm, ale również wspomaga inne procesy.
- Tak, to prawda. Oczyszczenie organizmu to dopiero początek. Choć jest to najważniejszy etap. Jednocześnie Alveo odbudowuje system immunologiczny i naprawia komórki, które są zniszczone. Dostarcza materiału, którego organizm potrzebuje do regeneracji. Alveo codziennie przekazuje do organizmu odpowiednią ilość witamin, minerałów i aminokwasów. To wspomaga procesy regeneracji. Stworzyłem Alveo z myślą o współczesnym społeczeństwie.

Kiedy zaczął pan pracę nad powstaniem tego preparatu?
- Pracę rozpocząłem już wiele lat temu. W mojej klinice często podpierałem się w leczeniu ziołami. Podawałem pacjentom różne zioła, z czasem zacząłem je mieszać, gdyż wykorzystałem ich synergiczne działanie. Zioła w odpowiednim zestawieniu wspomagają swoje działanie i dają lepsze rezultaty. Z czasem powstał preparat Alveo. W jego skład wchodzi 26 ziół, które doprowadzają organizm do stanu równowagi.

Alveo likwiduje przyczyny wielu chorób. Czy były takie przypadki, które pana samego zaskoczyły?
- Codziennie do firmy Akuna napływają nowe informacje, na temat pozytywnego działania preparatu. Sam podawałem go swoim pacjentom przez ponad 3 lata, zanim został wprowadzony na rynek przez firmę Akuna. Widziałem, jak ludzie powracają do zdrowia, odzyskują równowagę. Niedawno dotarła do nas informacja z Florydy, że Alveo poprawiło stan zdrowia nosicieli wirusa HIV, Bardzo się cieszę, choć to mnie nie dziwi, ponieważ Alveo podnosi odporność organizmu. Natomiast już kilkakrotnie mieliśmy informacje od ludzi, którzy cierpieli na ataki epilepsji. Po przyjmowaniu preparatu ataki ustały, to mnie zaskoczyło.
Czy pracuje pan nad ulepszeniem Alveo?
- Nie, ta formuła jest zamknięta. Poświęciłem wiele lal badań, aby stworzyć ten preparat. Jego działanie jest takie, jak chciałem. Teraz pracuję nad nowymi preparatami, które będą współdziałały z Alveo. Ten preparat oczyszcza i odżywia nasz organizm, przywraca stan równowagi. To potrzebne jest wielu ludziom, którzy żyją we współczesnym społeczeństwie.

Czy tylko toksyny zawarte w chemii spożywczej maja wpływ na pogorszenie się naszego zdrowia?
- Nie to tylko jedna z wielu przyczyn. Cały styl życia współczesnego społeczeństwa ma wpływ na kiepski stan zdrowia. Wsiadamy rano do samochodu, jedziemy do biura, siedzimy tam 8 albo 12 godzin, zjadamy w pośpiechu kanapkę, wracamy do domu i spędzamy czas przed telewizorem. Nikt w takich warunkach nie pozostanie długo zdrowy. Ludzie zaczynają się martwić o swoje zdrowie, kiedy są bardzo schorowani, a to już stanowczo za późno.

Ale jak zapobiegać chorobom?
- To proste. Należy zmienić styl życia. Wcale nie trzeba dużo, tylko powoli, małymi kroczkami. Ważne jest, aby chociaż pół godziny dziennie przeznaczyć na ruch. Spacer z psem lub ćwiczenia. Musimy dbać o nasz organizm, pomóc mu zachować zdrowie. To dla naszego dobra.

Ale nie każdy to rozumie...
- Problem polega na tym, że nie wszyscy mają świadomość. jak funkcjonuje nasz organizm. Mamy w nim trzy podstawowe cykle. Pierwszy zaczyna się od godziny 4 rano i trwa do południa, to cykl oczyszczania. W tym czasie nasz organizm usuwa z organizmu pozostałości przemiany materii i toksyny. Powinniśmy wspomóc ten proces i na śniadanie zjadać tylko świeże warzywa i owoce. Ponieważ zawierają one sporą ilość własnych enzymów, nic obciążają naszego organizmu. Zapas energii w tym czasie organizm może przeznaczyć na procesy samoleczenia. Ludzie jedzą na śniadanie szynkę, chleb, jajka i dżem, strawienie tych produktów pochłania masę energii i wprowadza zakłócenia w naturalnych cyklach organizmu. Drugi cykl zaczyna się o 12 trwa do 20. W tym czasie organizm nastawiony jest na przyjmowanie pokarmów. W ciągu tych 8 godzin możemy zjeść obiad i kolację. Trzeci cykl trwa od godziny 20 do 4 rano, to cykl ab sorpcyjny, jelita wchłaniają wszystkie składniki pożywienia i rozprowadzają je po ciele. To czas, kiedy śpimy, ale organizm mimo to bardzo aktywnie pracuje. Jeśli zachowamy równowagę w cyklach, będziemy zdrowi.

Ale mało kto przestrzega tych zasad.
- Tak, dlatego właśnie stworzyłem Alveo. Nasze schorowane społeczeństwo potrzebuje wsparcia.

Ale Alveo nie jest przeznaczone tylko dla chorych?
- Nie, absolutnie. Ten preparat jest przeznaczony dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie. Wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Pewne rzeczy można przewidzieć. Jeśli ktoś w wieku 30 lat ma osłabione serce i nic z tym nie zrobi, to za 10 lat będzie miał chore serce. Codziennie dostarczamy do naszego organizmu konserwanty i toksyny, żyjemy w stresie i ciągłym biegu, to nie jest naturalne. Alveo pomaga oczyścić i wzmocnić organizm. Pomaga zachować równowagę w czasach, w których ta równowaga co dziennie ulega zachwianiu.

Czyli można powiedzieć, że jest to preparat na miarę naszych czasów?
- Ten preparat powstał z potrzeby naszych czasów, aby zachować to. co najcenniejsze zdrowie!

Tagi: alveo zdrowie rownowaga harmonia
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.