Alveo - witaminy i minerały

Alveo - witaminy i minerałyWitaminy i minerały

Rozmowa z dr. Jaromirem Bertlikiem o preparacie Onyx, niedoborach minerałów i chorobach XXI wieku

Co to jest Onyx?
- Onyx stanowi kombinację wielu minerałów w płynie. Zawarte są w nim również trzy zioła. Jest to więc ziołowo-mineralny suplement.

W jakim celu stworzono Onyx?
- Współczesne społeczeństwo cierpi na niedobór minerałów w pożywieniu. Brakuje ich przede wszystkim w glebie pod rolnicze uprawy, a w konsekwencji w naszym żywieniu. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Następstwem tego jest konieczność suplementacji. Pierwsze weszło na rynek Alveo, uzupełnia ono niedobory witamin, mikroelementów, aminokwasów, Onyx dostarcza organizmowi niezbędnych minerałów.

Czy AIveo i Onyx uzupełniają się wzajemnie?
- Właściwie wzajemnie się wspierają. Alveo pomaga oczyścić system trawienny, co jest ogromnym wsparciem dla preparatu Onyx. Następuje wówczas lepsze wchłanianie minerałów w nim zawartych, szybciej docierają do miejsca przeznaczenia. To znaczy wszędzie tam, gdzie są potrzebne: do tkanek, kości i mięśni. To pierwszy z powodów, dla którego Alveo i preparatu Onyx używa się razem. Drugim powodem jest fakt, iż Alveo reguluje poziom hormonów w organizmie. Minerały są niezbędne do prawidłowej pracy hormonów, a Alveo wspomaga ich przenoszenie do wszystkich organów naszego ciała, by sprawniej substancje te produkować. Szczególnie w mózgu.

Wiele osób może czuć się zagubionych. Do tej pory znali tylko Alveo, które uzupełnia niedobory w organizmie. Teraz dochodzi Onyx, czy Alveo nie wystarcza?
- Dla wielu osób może być wystarczające, jednak by uzyskać lepszą jakość reakcji chemicznych w organizmie możemy wesprzeć dietę dostarczając mu minerałów. Powinniśmy pić Onyx, by nasze ciało lepiej funkcjonowało, szczególnie gdy stajemy się starsi i tracimy na jakości procesów życiowych. Z wiekiem możemy cierpieć na przykład na brak wapnia - osteoporozę, nękają nas stresy - do ich pokonania konieczne są minerały. Ludziom, którzy są nastrojowi, konfliktowi, niespokojni bez przyczyny, brakuje tych substancji. Każda nasza emocja jest konsekwencją reakcji chemicznych zachodzących w organizmie, dla których potrzebne jest np. żelazo czy inne minerały.

Jakie mogą być rezultaty, gdy pijemy Onyx z Alveo?
- Każdy organizm ludzki jest inny. Nie ma pewności, że ktoś, kto pije Onyx, odczuje różnicę po trzech tygodniach, trzech miesiącach lub trzech latach. Jednak osoby żyjące w stresie, nerwowe i odczuwające stale niepokój, mogą w krótkim czasie (od trzech do sześciu tygodni) dostrzec pewne złagodzenie napięcia. Gdy - przykładowo - kobieta jest bardziej nerwowa tuż przed menstruacją, raz na miesiąc, prawdopodobnie nie odczuje różnicy nawet po sześciu miesiącach zażywania preparatu Onyx. To samo dotyczy niedoborów wapnia w kościach. Są ludzie, u których zdiagnozowano znaczne ubytki masy kostnej. Po rocznym piciu preparatu Onyx odnotowano znaczną poprawę. Zamiast 30 - mieli po roku tylko 10 proc. ubytku. Poprawiło to znacznie strukturę kości. Zanik masy kostnej jest problemem zdrowotnym, którego się nie czuje, nie widzi, ale można go zmierzyć. Efektów picia preparatu Onyx
nie odczujemy bezpośrednio, ale unikniemy konsekwencji, jakie może powodować niedobór minerałów.

Jak długo należy pić Onyx?
- Nie ma reguły. To jest składnik odżywczy, suplement żywnościowy. Jeśli nie jemy codziennie warzyw i owoców, jesteśmy w ciągłym biegu, możemy wypić pół miarki preparatu Onyx, w ten sposób zaspokajając potrzeby naszego organizmu. To nie jest najlepszy sposób, ale pamiętajmy, że nawet jeśli - teoretycznie - zdrowo się odżywiamy, w pokarmach często nie ma wystarczającej ilości minerałów i witamin. Coraz więcej ludzi odczuwa rozmaite problemy zdrowotne. Nie są to choroby, lecz właściwie niedomogi. Dokucza nam fatalna jakość skóry, nerwowość, mamy problemy ze snem, brak nam energii. Żadna z tych przypadłości nie jest chorobą, wynikają z dysfunkcji ciała. Wszystkie nasze organy - płuca, mózg itd. potrzebują wsparcia. Jeśli tego nie zrobimy, możemy mieć najpierw niewielkie problemy ze zdrowiem, które później przerodzą się w poważną chorobę. W przypadku niektórych chorób potrzebujemy dwóch miarek preparatu Onyx dziennie. Profilaktycznie wystarczy pół miarki, czyli 14 ml. Butelka jest stworzona do takiej właśnie dawki - połowa miarki raz na dzień wystarcza na miesiąc.

Jeśli nasze pokarmy nie zawierają wystarczającej ilości minerałów, czy potrzebujemy preparatu Onyx?
- Proszę pamiętać, że rolnicy karmią swoje zwierzęta ogromną ilością antybiotyków czy hormonów, by szybciej rosły i nie chorowały. Jeśli używają genetycznie zmienionej pszenicy, która rośnie na ubogiej glebie, brakuje tam minerałów. Produkty kupowane w sklepach ze zdrową żywnością zawierają średnio 80 proc. więcej składników odżywczych niż np. warzywa i owoce ze zwykłych sklepów. Na bazarze kupujemy pięknie wyglądające warzywa i owoce. Ale truskawka nierzadko nie smakuje jak truskawka, jabłko jak jabłko. Te same owoce kupione w biosklepie mają naturalny smak i aromat. Osoby, które teoretycznie stosują dietę bogatą w warzywa i owoce, ale zaopatrują się w normalnych sklepach, tak naprawdę są niedożywione nie otrzymują właściwej dawki substancji odżywczych. Potrzebują więc dawki niewielkiej ilości minerałów zawartej w połowie miarki preparatu Onyx.

Czy Onyx zawiera wszystkie niezbędne dawki minerałów?
- Zawiera każdy niezbędny minerał i witaminę D, która jest konieczna do chemicznych reakcji wapnia w organizmie, by właściwą drogą dotarł do kości. Również bardzo ważne jest żelazo - pomaga produkować krew, istotną rolę spełnia także magnez. Ale to wapń uczestniczy w ponad 170 reakcjach chemicznych w naszym organizmie.

Skład preparatu Onyx jest w pełni organiczny. Skąd pochodzą te minerały bądź z czego są pozyskiwane?
- Większość z nich pochodzi z morza, z raf koralowych (wapń), inne, jak np. cynk, są pozyskiwane z naturalnych produktów np. bardzo wartościowych orzechów czy migdałów. Minerały znajdujące się w preparacie Onyx są w śladowych ilościach, ponieważ pochodzą z naturalnych, bogatych źródeł, lepiej zatem oddziałują na nasz organizm i są lepiej przyswajalne.Tagi: witaminy mineraly choroby alveo
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.