ALVEO

ALVEO

ALVEO

Tajemnica działania ALVEO polega na właściwym doborze oraz stosunku ekstraktów 26 roślin leczniczych on najwyższej jakości, czystości i potencji.

ALVEO wyłącznie substancje naturalne a do jego produkcji wykorzystywane są tylko rośliny hodowane metodami tradycyjnymi bez stosowania środków chemicznych. Jakość i czystość podlega nieustannej kontroli specjalistycznych laboratoriów. Skład ALVEO nie jest przypadkowy. Opracowany został na podstawie wnikliwych badań naukowych tak, aby każdy jego składnik odgrywał określoną rolę w organizmie.

Obecność naturalnych związków aktywnych biologicznie w preparacie ALVEO potwierdzają jakościowe i ilościowe badania fitochemiczne przeprowadzone w Instytucie Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu.

Komponenty pochodzenia roślinnego mają właściwości, które w pozytywny sposób wpływają na jedną lub więcej funkcji organizmu. Preparat ALVEO stanowi zatem ziołowy środek dietetyczny, zawierający optymalne, bezpieczne dla zdrowia ilości związków roślinnych posiadających zdolność przywracania i utrzymania aturalnej równowagi organizmu.

Dr. Sohrab Khoshbin
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.