Alveo - tradycyjna medycyna w nowoczesnej technologii.

Alveo - tradycyjna medycyna w nowoczesnej technologii.

Alveo - tradycyjna medycyna w nowoczesnej technologii.

....I choć przeciwnicy komplementarnej teorii leczenia twierdzą, że "coś co leczy wszystko, nie leczy niczego", nauka
dowodzi czegoś zupełnie innego. Alveo pomaga w wielu schorzeniach, a także uodparnia na choroby (pobudza właściwości obronne organizmu - immunostymulacja.....

Zastosowanie roślin i ich przetworów w lecznictwie jest jednym z najstarszych osiągnięć myśli ludzkiej. Tak więc fitoterapia ma długą historię - istnieje, odkąd na świecie pojawił się człowiek. Na kuli ziemskiej występuje ok. 450 tyś. roślin wyższych, lecz pod względem chemicznym i farmakologicznym dotychczas została zbadana jedynie ich część.

Podczas gdy za pomocą leków syntetycznych niejednokrotnie nie udaje się powstrzymać choroby z powodu braku w nich jakiegoś niezbędnego składnika, to naturalne leki roślinne zawierają ich tak wiele, że organizm funkcjonuje jak homeostat - wybiera sobie spośród nich to co mu jest w danym dniu najbardziej potrzebne.

"Syntetyki w najlepszym wypadku łagodzą objawy, a nie likwidują przyczyny". Przykładem może być chociażby choroby alergiczne, takie jak astma oskrzelowa, sezonowy i całoroczny nieżyt nosa oraz pokrzywka. Dzieje się tak min. dlatego, gdyż leki syntetyczne osłabiają układ immunologiczny, czyniąc go podatnym na działanie alergenów, kancerogenów, wodnych rodników.

Prowadzone na wielką skalę - badania fitochemiczne wyjaśniają - znane od wieków działanie poszczególnych roślin na różne choroby, naukowo udowadniają powody, dla których pewne rośliny tradycyjnie zostały uznane wręcz za "święte". Nauka potwierdziła, że w określeniach nie ma przesady. I tak, na przykład, trzy tysiące lat ubiegający się o miano leku żeń-szeń swój wszechstronny, regeneracyjny wpływ na organizm zawdzięcza związkom zawartym w ginsenozydach i panaksozydach., aloes - związkom o charakterze stymulatorów biogennych a oba te składniki zawarte są np. w preparacie Alveo.

Każda z tych roślin pochodzi z innej części świata, lecz łączy je jedno-kompleksowe działanie lecznicze na cały organizm, zgodnie z holistyczną teorią profesora Juliana Aleksandrowicza, który pisał: "Wiele chorób cywilizacyjnych ma wspólne praźródło i możliwe jest równoczesne zapobieganie im wszystkim. Lekarz powinien stać się lekarzem człowieka, a nie fachowcem od remontu poszczególnych narządów. Powinien, nie tracąc swej wiedzy i umiejętności szczegółowych, powrócić do roli humanisty, filozofa przyrody zorientowanego we wszystkich subtelnych uwarunkowaniach całej biosfery."

Tak więc przyjmowanie ziół uznanych za panaceum na wszystko, jest zgodne z właściwym podejściem do pacjenta i z medycyną humanistyczną, holistyczną. I choć przeciwnicy komplementarnej teorii leczenia twierdzą, że "coś co leczy wszystko, nie leczy niczego", nauka dowodzi czegoś zupełnie innego. Alveo pomaga w wielu schorzeniach, a także uodparnia na choroby (pobudza właściwości obronne organizmu - immunostymulacja).

Większość osób używająca Alveo stwierdza, że po trzech miesiącach stosowania następuje w ich organizmie taka regulacja przemian, której wynikiem jest obniżenie a potem całkowite zaniknięcie gnębiących ich dolegliwości zdrowotnych!
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.