Gram Profilaktyki jest cenniejszy niż kilogram leczenia

Gram Profilaktyki jest cenniejszy niż kilogram leczenia

Dr Eugeniusz Siwik zamiast witamin i leków proponuje swoim pacjentkom rozsądek i... Alveo.

Chore społeczeństwo
Większość chorób jest wynikiem złych nawyków żywieniowych mówi dr Eugeniusz Siwik, ginekolog położnik z Warszawy. Dlatego ważne jest, aby­śmy zwracali uwagę na to, co i jak jemy. Pośpiech, stres, genetycznie modyfi­kowane jedzenie, niezdrowy tryb życia sprawiają, że niszczymy zdrowie nasze i przyszłych pokoleń. Dr Siwik od 18 roku życia jest wegetarianinem, od 3 lat nie spożywa mleka i jego pochodnych. W naszej rodzinie dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie tłumaczy.

Pomoc automatycznego pilota
Wiosną bieżącego roku przyjaciel, Ja­cek Sekuła zaprosił mnie na spotkanie, na którym poznałem Alveo. Od razu wiedziałem, że ten preparat będzie nie­odłącznym elementem żywienia w mo­jej rodzinie. Gdy poznałem skład i dzia­łanie Alveo stwierdziłem, że podobnie
jest z automatycznym pilotem w sa­molocie. Gdy przestaniemy pilotować, automat wykonuje naszą pracę. Często nie wiemy, że była jakaś niebezpieczna sytuacja, bo automat sam ją opanował. Podobnie jest z Alveo. Regularnie przyj­mowany sprawia, że możemy leczyć chorobę w bardzo wczesnym stadium.

Rodzimy zdrowe dzieci
W swojej pracy dr Siwik poleca Alveo
Kobiety chcą rodzić zdrowe dzieci
tłumaczy. Jest to bardzo trudne, kie­dy same borykają się z dolegliwościami i chorobami. Zalecam im Alveo, żeby przywrócić stan równowagi w organi­zmie. Po co faszerować się Ickami, któ­re z jednej strony pomagają, a z drugiej wywołują skutki uboczne.

Efekty widoczne w pracy i w domu
Kiedy kilka dni temu mój syn, Mateusz oznajmił, że przeczytał „Mistrza i Małgo­rzatę" przez 2 dni, nie mogłem w to uwie­rzyć. Zawsze miał problemy z czytaniem i koncentracją. Od dwóch miesięcy pije Alveo. Efekty zaskoczyły całą rodzinę. Jestem bardzo zadowolony, że mogę pomóc sobie i rodzinie - mówi dr Siwik. Teraz propaguję profilaktykę i zdrowy styl życia wśród innych. Alveo bardzo mi w tym pomoże.

źródło-czasopismo:zdrowie i sukces Weronika KasprzakTagi: , profilaktyka w leczeniu, skuteczne leki, skuteczne ziola,
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.