W trosce o zdrowe serce

W trosce o zdrowe serce

Preparat rekomendowany przez prof. Zbigniewa Religę oraz Fundusz Rozwoju Kardiochirurgii jako najlep­sza profilaktyka chorób serca

W dzisiejszych czasach odnotowuje się coraz większą liczbę osób cierpiących na choroby układu krążenia. Współczesny styl życia ma na to ogromny wpływ. Zła dieta, stres, palenie tytoniu, brak ruchu, mutowana żywność doprowadzają do zanieczyszczenia i osła­bienia organizmu. Alveo oczyszcza i udrażnia nasz układ krążenia wytrącając zarówno złogi wapienne, jak i cholesterolowe, które zmniejszają średnicę żył i tętnic. Alveo przywraca właściwą średnicę oraz pra­widłową elastyczność naczyń krwionośnych. Dzięki temu ciśnienie w sposób naturalny wraca do rów­nowagi. Preparat ten oczyszcza nie tylko naczynia krwionośne: żyły, aorty, tętnice, ale również mikro­skopijne naczynia włosowate, powodując, że każda komórka, każda tkanka organizmu jest oczyszczona i odżywiona, a więc na poziomie komórki zaczyna on prawidłowo funkcjonować.

Mechanizm uszkadzania tętnicy wieńcowej
1Znajdujący się we krwi czynnik drażniący, np. cho­lesterol (w nadmiarze), uszkadza ściankę tętnicy wień­cowej, czego skutkiem jest kumulacja w tym miejscu substancji tłuszczowej.
2Komórki układu immunologicznego znajdujące się we krwi podążają do miejsca uszkodzenia i wywołują reakcję zapalną.
3Komórki ściany naczynia ulegają namnożeniu, aby „zreperować" powstałe uszkodzenie, tworząc w ten sposób blaszkę miażdżycową.
4Nadmierny przyrost blaszki miażdżycowej wywo­łuje zwężenie się światła naczynia i hamuje przepływ krwi tętniczej. Odłamany fragment blaszki jest źró­dłem skrzeplin, które po oderwaniu mogą wywołać zatkanie dalszej części naczynia.
5Zablokowanie naczynia wieńcowego jest przyczy­ną niedokrwienia i następnie martwicy mięśnia ser­cowego żródło-czasopismo:zdrowie i sukces

Tagi: , leki na serce, ziola na serce, jak dbac o serce, jak leczyc serce, kardiologia,
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.