Należy oczyścić organizm - Leczmy przyczynę choroby

Należy oczyścić organizm - Leczmy przyczynę choroby
Z dr. Sohrabem Khoshbinem, twórcą preparatu Alveo, rozmawiamy o oczyszczaniu i równowadze naszego organizmu


Przyczyny braku równowagi w organizmie:
* niedotlenienie poszczególnych organów
* zanieczyszczenie środowiska " spożywanie przetworzonych pokarmów. zawierających wiele substancji chemicznych
* związki toksyczne w organizmie
* przejadanie się
* brak aktywności fizycznej
* niedobory witamin i minerałów
* Stres, napięcia i zmartwienia
brak umiejętności relaksowania się

Alveo zapobiega chorobom i utrzymuje nasz organizm w zdrowiu poprzez regularne oczyszczanie Komórek, usuwanie zatorów, substancji chemicznych i toksyn. Jednocześnie chroni komórki przed utlenianiem oraz dostarcza im niezbędną energię i den.
Wątroba pełni bardzo ważną rolę w naszym organizmie:
* oczyszcza go z substancji toksycznych oraz niekorzystnych tłuszczów obecnych w smażonym i chemicznie przetworzonym pożywieniu ' wykonuje regularnie aż 24 zadania ' nasze emocje, takie jak złość, irytacja czy stres, maja negatywny wpływ na pracę wątroby

Alveo zapobiega chorobom i utrzymuje organizm w zdrowiu, ponieważ;
* jest preparatem w 100 proc. naturalnym I organicznym
* utrzymuje organizm w czystości i równowadze dzięki usuwaniu zatorów, substancji chemicznych I toksyn, a jednocześnie chroni komórki przed utlenianiem (aloes prawdziwy, koniczyna łąkowa, sok z winogron)
* transportuje tlen do komórek (miłorząb dwuklapowy)
* wzmacnia system odpornościowy i usprawnia jego działanie, łagodzi stany alergiczne (żeń-szeń syberyjski, lucerna siewna)
" wspomaga i przyspiesza proces gojenia się tkanek (żeń-szeń syberyjski)
* dzieła tonizująco (żeń-szeń syberyjski, cierniopląt guarany, lucerna siewna, wąkrota)
* chroni wątrobę przed substancjami chemicznymi i utrzymuje ją w czystości i zdrowiu (wąkrota, goryczka żółta, krwawnik pospolity)
* reguluje produkcję kwasu żołądkowego ,wspiera proces trawienia, wchłaniania i asymilacji pożywienia (kardamon malabarski. mięta, męczennica cielista)
* zapobiega infekcjom organizmu (sok z winogron, mięta. pieprzowiec owocowy, koniczyna łąkowa)
* wspomaga wzrost zdrowej flory bakteryjnej układu trawiennego
* pomaga w zwiększeniu cyrkulacji krwi w organizmie
* jest silnym antyutleniaczem i wymiataczem wolnych rodników (dzika róża, koniczyna łąkowa, czeremcha amerykańska)
* napełnia energią każdą komórkę naszego ciała (lucerna siewna, żeńszeń syberyjski, lukrecja)
* do organizmu nie przedostaje się poprzez system enzymów. lecz trafia bezpośrednio do komórki (bioaktywacja)

- Jakie organy pełnią najważniejszą funkcję w usuwaniu toksyn z naszego organizmu?

W wydalaniu toksyn z naszego organizmu bierze udział kilka organów. Najważniejszą role pełni niewątpliwie wątroba. Jest ona odpowiedzialna za wszystkie chemiczne procesy prowadzące do ich usunięcia. Trafia lam nawet strawiony już pokarm i to ona ma decydujące znaczenie w jego dalsze' asymilacji. Jest bardzo ważnym organem, a jednocześnie ma ogromną zdolność regeneracji. Jeśli mamy nawet pól wątroby, nadal jest ona w stanie pełnić swoją funkcje. Drugim - równie ważnym - organem człowieka są jelita, które doprowadzają do usunięcia odpadów z naszego ciała na zewnątrz (w postaci masy kałowej). Nasze zdrowie zależy m.in. od regularnego wypróżniania. Jeśli kał zbyt długo zalega w jelitach, wytwarzają się toksyny, które z czasem trafiają do krwiobiegu i dochodzi do wtórnego zatrucia organizmu. Taki stan może być powodem powstawania wielu chorób, np. migren, a nawet raka. Znaczącą rolę w usuwaniu toksyn (w postaci płynu) pełnią także nerki. W chińskiej medycynie nazywane są one esencją życia, co sugeruje, że cała nasza energia pochodzi właśnie z nerek.

- A jaką rolę w wydalaniu toksyn z naszego organizmu pełni skóra?
Na powierzchni skóry widać całą kondycję naszego organizmu. Negatywne procesy, które w nim zachodzą, uwidaczniają się szczególnie na twarzy. A Że większość chorób skóry pochodzi z wnętrza organizmu, sygnalizują to podrażnienia i wypryski. Np. usta - górna warga informuje nas o kondycji żołądka, pokazuje jego stan, dolna warga to jelita. Miejsce pomiędzy oczami wskazuje kondycję wątroby i żołądka. Nos, jego twardy czubek, sygnalizuje problemy z sercem. Oczy pokazują natomiast stan wątroby, jeśli są przekrwione, oznacza to, że jest ona podrażniona. Kąciki oczu z kolei obrazują serce. Oczy są zwierciadłem stanu całego ciała. Na podstawie badań tęczówki możemy zdiagnozować wiele chorób, nawet w początkowym ich stadium, kiedy jeszcze nie odczuwamy żadnych dolegliwości. Jeśli w kącikach oczu pojawiają się tzw. śpiochy, oznacza to, że wątroba chce pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu. Należy obserwować zatem uważnie organizm, bo informuje nas on o wszystkich chorobach i zaburzeniu równowagi.

- Dlaczego tak ważne jest ustalenie źródła choroby?
Często leczenie choroby polega na likwidowaniu jej objawów, ale jest to tylko tłumienie jej od zewnątrz. Takie działanie jest dobre na krótką metę. Jeśli bowiem nie zostanie dokładnie ustalona przyczyna choroby, trudno doprowadzić do jej wyleczenia. Dolegliwości będą co jakiś czas powracać, często w nasilonej postaci. Należy zatem szukać ich przyczyn, a nie tylko likwidować doraźnie skutki. Jak wiemy, większość chorób cywilizacyjnych wynika ze złego trybu życia, z nadmiernej ilości toksyn w organizmie, a więc leczenie tylko objawów nie da nigdy dobrych rezultatów.

- Są dwa rodzaje Alveo: miętowy i winogronowy. Czym one się różnią?
W podstawowym działaniu nie ma różnicy. Alveo o obu smakach oczyszcza i odżywia nasz organizm, doprowadzając go do stanu równowagi, w skład obydwu wchodzą te same zioła. Alveo miętowe proponuję osobom, które mają kłopoty z żołądkiem, szczególnie jeśli cierpią na nadmierne wydzielanie kwasów. Sok z winogron mógłby tu wpłynąć stymulująco, natomiast mięta ma działanie łagodzące. Alveo o smaku mięty zawiera również mniej cukru, więc jest polecane chorym na cukrzycę. Sok z winogron jest anty utleniaczem i posiada zdolność wymiatania wolnych rodników, które mają bardzo niekorzystny wpływ na nasz organizm. Są odpowiedzialne za powstawanie chorób nowotworowych oraz za procesy starzenia.

Tagi: przyczyny chorob leczenie chorob zapobieganie chorobom oczyszczanie
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.