Człowiek jest dla człowieka

Człowiek jest dla człowieka
Ktoś, kto zaprasza cię do Akuny, to twój największy przyjaciel
Mówią Halina i Jan Szynczewscy, w Akunie ona na pozycji Vice Presidenta, on – Dyrektora Sieci Krajowej o marzeniach, które się spełniają

Jan
Każdy człowiek ma jakieś marzenia, jakiś cel do spełnienia w swoim życiu. Dla jednych to dom, mieszkanie, samochód, dla innych szkolą, wykształcenie dzieci, zabezpieczenie sobie spokojnej starości. Wszystkie te marzenia skupiają się wokół pieniądza. Bez pieniędzy nie można spełnić żadnego marzenia w życiu, nie można mieć samochodu ani budować domu. nie można dzieci wysiać do dobrej szkoły. A tymczasem wszystkie marzenia może zapewnić wybudowany prawidłowo biznes - multi-level-marketing w Akunie.

O wolności, która spadła nam z nieba

Halina
Żyliśmy w systemie, który nam wszystko nakazywał. Który nie dawał możliwości wyboru. Teraz wolność nas oszołomiła. Możemy marzyć i realizować wszystko, CO sobie wymyślimy. Budowanie firmy marketingowej w obecnych czasach w naszym specyficznym społeczeństwie jest bardzo trudne Niezrozumiale dla wielu osób. A system ten daje właśnie wolność. Daje możliwość swobodnego decydowania człowiekowi o sobie, o swoim losie, o losie swojej rodziny. Żyliśmy w systemie, który decydował za nas. Nauczono ludzi, by siedzieli cicho i czekali na to, co dostaną Psychika wielu ludzi, którzy to przeżyli -mimo że czasy się zmieniły - pozostała do dziś na tym samym poziomie. Takie myślenie, można powiedzieć. przejęliśmy w genach. Obserwowaliśmy rodziców, a potem sami zaczynaliśmy prowadzić ten sam styl życia. Nie potrafiliśmy wymyślić nic innego, bo nie było alternatywy. Nagle otrzymaliśmy wolność, która nakazała wziąć sprawy w swoje ręce i tu nastąpiło tragiczne zderzenie z rzeczywistością. Wiele osób nie potrafi sobie z nią poradzić. Wiele osób boi się po prostu zarabiać pieniądze.

O tym, jak wejść na właściwą drogę

Jan
Człowiek wyznacza sobie cel i jeśli do tego celu będzie podążał systematycznie, drobnymi krokami, zawsze jest w stanie go osiągnąć. Akuna wyznacza ci drogę do sukcesu. W Akunie to pozycja finansowa, która daje bezgraniczną wolność. I czas. I pieniądze. Ta najprostsza droga, która poprowadzi nas do wymarzonej pozycji wiceprezydenckiej, to podpisanie umowy. A potem wspinanie się poprzez etapy kolejnych pozycji. Przystąpienie do MLM w Akunie porównuję do ponownych narodzin. Tak jak matka pomaga wspinać się dziecku na szczeble jego drogi życiowej, tak Akuna pomoże ci zrealizować swe cele na drodze biznesu. Jak matka uczy swoje dziecko mówić, chodzić, tak firma na pierwszym etapie doprowadzenia partnera do pozycji Lidera uczy go rozmawiać z ludźmi, zapraszać ludzi do biznesu, uświadamia, jak ma inspirować swoich partnerów do rozwoju. Ten etap nazywam etapem Dyrektora Sieci Regionalnej. Każdy w tym biznesie osiągnie sukces, jest jeden warunek -musi się tego nauczyć. I jeśli zechce, sponsor mu w tym pomoże. Rola sponsora jest tu niezwykle ważna. Trzeba pamiętać, że to sponsor jest dla ciebie, a nie ty dla sponsora. Warunek jest jeden - czy ty jego pomocy chcesz. A jeśli będziesz miał na tyle pokory, by wszystko, co ci dane. przyjąć, osiągniesz sukces. Trzeba tylko wejść w dorosłe życie. A jeśli ktoś w pewnym momencie decyduje się zacząć działać samodzielnie, nie może zapomnieć, że działań biznesie partnerskim. Że istnieje sponsor. Czasem jest tak, że kłoś niedoświadczony próbuje iść tą drogą po swojemu, czyli po drodze ognistej na bosaka. To boli. A przecież to sponsor by mu powiedział: Załóż buty! Ale niektórzy tego nie rozumieją Próbują z uporem maniaka iść w ten ogień, raniąc sobie stopy, raniąc życie, siebie samego, swoją rodzinę. Przy okazji ranią wszystkich. których zaprosili do pracy w firmie, którym obiecali w momencie zapraszania do współpracy - pomoc. W ich wyobrażeniu pomoc ta jest dobra, ale ona jest nieskuteczna. Próbują sukces, który osiągnęli w firmie, zachować tylko dla siebie. A tymczasem system MLM jest biznesem partnerskim. To praca z ludźmi. Najcięższa z możliwych. Niektórzy zapominają o tym, że dojście do wysokich pozycji zawdzięczają współpracy ze swoim sponsorem, pracy zespołowej właśnie. Dyrektor Sieci Regionalnej to ostatnia pozycja, którą można osiągnąć przez przypadek i pierwsza, którą można osiągnąć w pełni świadomie Dlatego powinniśmy się uczyć Teona nie wystarczy. Ważniejsza jest praktyka. dlatego powinniśmy przyglądać się pracy osób. które w tej firmie są dalej niż my.

O doświadczeniu, które uczy
Halina
Doświadczenie jest naszym najlepszym nauczycielem. Działamy w biznesie nastawionym na ludzi. Zmieniamy po kolei życie każdego człowieka. Naszym, sponsora, zadaniem jest sprawić, żeby te przemiany były bezbolesne. proste.

O samotności, która niszczy
Jan

To od sponsora uczysz się budować własną firmę, własną niezależność finansową, osobistą, rodzinną, ale nie możesz w tym budowaniu pozostać sam. Samotność w tym biznesie nie da ci możliwości wejścia na wyższą pozycję menedżerską.

O tym, że człowiek jest dla człowieka
Halina

Najważniejsza w tym biznesie jest dewiza „Człowiek dla człowieka". Podejmując współpracę z Akuną, stajemy się dobrymi ludźmi. 80 zapraszając do współpracy w naszej firmie, dajemy w ofercie dwie wartości w życiu najważniejsze: zdrowie fizyczne, które otrzymujemy dzięki produktom Akuny i dostatek finansowy, który mamy możliwość uzyskać dzięki systemowi Akuny. Człowiek, który zaprasza nas do współpracy w Akunie, staje się naszym największym przyjacielem. On proponuje nam nie tylko zrealizowanie naszych marzeń, ale i drogę, jak do nich dojść.

O sponsorze, który jest nadgorliwy
Jan

W tym biznesie, w czasie zdobywania poszczególnych pozycji, najważniejszy jest nasz wewnętrzny ro2wój. Ale często zdarza się tak, że ten okres jest zmarnowany. Bo ludzie albo nie chcą się uczyć, albo sponsor jest nadgorliwy i wykonuje za swoich współpracowników im należną pracę. I jeśli doprowadza kogoś do pozycji Dyrektora Sieci Krajowej, Międzynarodowej. wciąż wykonując za niego jego obowiązki, to jest to największe nieszczęście. jakie się może wydarzyć. To najczęstszy błąd sponsorski. Od momentu podpisania urnowy do pozycji Dyrektora Sieci Regionalnej wciąż opiekujemy się człowiekiem i jesteśmy za niego odpowiedzialni. Ale drugi etap nauki to nauka samodzielnego działania. I to równie ważny etap jak ten, gdy prowadzimy kogoś za rękę. Musimy nauczyć się dawać ludziom wolność.

O życiu, które może się zmienić
Halina

Marketing sieciowy to marketing równych szans. Każdy, kto weń wchodzi, zaczyna od zera. My tego w Polsce nie znamy. Żeby podjąć współpracę z naszą firmą, nie jest ważny ani wiek, ani doświadczenie, ani wykształcenie. Nie ma znaczenia, kim byliśmy do tej pory. W naszej strukturze jest pani. która wcześniej pracowała jako sprzątaczka, a dziś jest dyrektorem sieci Akuna. To jest uruchomienie pewnego potencjału. Nagle zjawił się ktoś. kto jej powiedział, że może swoje życie zmienić. Akuna daje możliwość drugiemu człowiekowi zmiany. Zmieniła też nasze życie.

O wydrukach z banku, które alarmują
Jan
Co nas powinno niepokoić? Jak dostrzec, że coś idzie nie tak? Największy alarm to comiesięczne wydruki z banku. Jeśli przez trzy miesiące twoje dochody z firmy Akuna nie przewyższają twoich dochodów z dotychczasowej pracy, to zastanów się nad zmianą. Bojaźń. niewiedza powodują, że nie udajemy się po pomoc do bardziej doświadczonych, a z uporem korzystamy z tego sponsora, który doprowadza do marazmu.
Powinniśmy obserwować dynamikę wzrostu, wiedzy i konkretne wyniki finansowe. Jeśli tak nie jest, to znaczy, że trzeba się przyjrzeć swojej strukturze. W MLM jest takie stwierdzenie: „Im więcej wiesz, tym wolniej się rozwijasz". Ale rozwój osobowy powinien następować równocześnie ze wzrostem finansowym.

O budowaniu stabilności
Jan

Ale to nie pozycja powoduje rozwój. Większym szacunkiem będę darzył pozycję Dyrektora Sieci Krajowej z obrotem 200 tys. punktów niż Vice Presidenta z 50 tys. punktów. Dojście do wyższej pozycji menedżerskiej jedynie przy pomocy sponsora, bez minimalnej samodzielności powoduje gwałtowne zahamowanie czy upadek dużych organizacji. W marketingu sieciowym ważne jest, by iść kolejnymi etapami, by wyznaczyć sobie cel, do którego zmierzamy, by budować stabilne struktury.

O pasji, która rodzi sukces
Halina

Z jednej strony konieczna jest praca, czyli nauka w praktyce, z drugiej -potrzebna jest wiedza. właściwa na odpowiednich etapach i to jest rola naszego sponsora, który będzie nam tę wiedzę w odpowiednim czasie podawał, a nie zarzuci nas informacjami; żebyśmy się nie zachłysnęli. Ale to wszystko, ten sukces, który na nas spłynie, nie zaistnieje, jeśli nie będzie w nas serca, pasji.

Tagi: czlowiek zdrowie kariera marketing
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.