Spełniać swoje marzenia - Akuna

Spełniać swoje marzenia - AkunaWspółpracę z Akuną można porównać do hodowli bambusów. Zanim roślina wyrośnie, trzeba jej poświęcić wiele uwagi i regularnie podlewać. Można się przy tym zniechęcić, bo bambus najpierw rozwija się pod ziemią, trwa to ok 5 !at. Natomiast od momentu, kiedy pierwszy pęd przebije ziemię, w przeciągu pół roku roślina może osiągnąć wysokość 18 metrów. W MLM trwa to znacznie krócej, jednak i tu początkowo nie widać efektów pracy, ale nie należy zaprzestawać - po niedługim czasie osiągnie się wspaniały sukces.


Przyjmowane przez nią leki pozostawiły poważny ślad w organizmie.
- Cale życie zmagałam się z nadwagą i żyłam na rapacholinie. Wszyscy się dziwią, kiedy to mówię - bo jestem sprawna i w miarę szczupła - ale ja na taki wygląd musiałam zawsze ciężko pracować.
Dorota wcześnie stalą się wrogiem leków i zamiast nich wybierała alternatywne sposoby leczenia. Podobny lęk przed farmaceutykami żywi jej syn, którego również nie ominęły poważne skutki uboczne leków.
- Zawsze stosowaliśmy różne suplementy, ale Alveo stato się przełomem w naszym życiu. Kiedy Marek Wawreeńczyk zaprezentował mi produkt, wyjaśnił działanie i samego preparatu, i systemu, postanowiłam to sprawdzić Zwykle wypróbowuję na sobie różne rzeczy, 2anim wydam opinię
- wspomina Dorota. Pierwsze efekty przyjmowania Alveo pojawiły się juz po kilku dniach.
- Na początku zauważyłam, że mój syn zaczyna w końcu normalnie spać, a u mnie znikły uciążliwe objawy niedoleczonego zapalenia zatok. Te dwie rzeczy i cala masa innych. (np. mogłam odstawić rapacholin, przesiały mnie boleć moje połamane kości) przekonały mnie, że Alveo naprawdę działa. Zawsze lubiłam pomagać innym - dowodem na to jest również założona przeze mnie fundacja na rzecz bezpieczeństwa - i w związku z tym 2aczęlam mówić o preparacie bliskim osobom, które miały problemy ze zdrowiem. Dorota nie spodziewała się. że przyjmowanie Alveo aż tak korzystnie wpłynie na zdrowie bliskich jej osób
- Andrzej Sakowski. ciężko chory na cukrzycę, po 5 miesiącach mógł odstawić insulinę, u Moniki Alveo znacznie złagodziło ataki padaczki, a jej ojciec, mimo wyroku lekarskiego, żyje. Aktorka bez wahania polecała zioła. Wkrótce poza dobrodziejstwami zdrowotnymi, pojawiły się leż finansowe.
- Marek zadzwonił do mnie, że pieniądze czekają - wspomina Dorota. - Nie byty duże, ale ja byłam zdziwiona, ze w ogóle przyszły. Wtedy zaczęłam się przyglądać Akunie nie tylko pod kątem zdrowotnym, ale również pod kątem zabezpieczenia socjalnego. Na początku Dorota obserwowała sukcesy innych.
Szybko jednak 2aczęła się szkolić i pracować na swój własny sukces. - Uczestniczyłam we wszystkich seminariach i wykładach, ucząc się i notując - wszystko po to, aby móc udzielać ludziom rzetelnej informacji. Pomnażałam leż doświadczenia z Alveo. Zaczęłam równocześnie traktować preparat nie tylko jako niesienie pomocy zdrowotnej, ale także jako zabezpieczenie finansowe, które mogę zapewnić sobie i synowi oraz tym, którzy ze mną współpracują. Już po roku osiągnęłam pozycję Dyrektora Sieci Regionalnej i stabilizację finansową. Zarówno ja, jak i mój syn jesteśmy materialnie
zabezpieczeni. Warto wspomnieć. że pieniądze z Akuny to podwójnie dobre pieniądze to, że więcej ich dostajesz, znaczy, że więcej ludziom pomogłeś - wyjaśnia.

Dlaczego jest to takie ważne?
- Polskim problemem jest brak zdrowia i brak pieniędzy. Kiedy choroba wchodzi
do domu, wychodzą z domu wszystkie pieniądze, bo leczenie jest kosztowne. Gdy nie ma pieniędzy, ciężko utrzymać się w dobrej kondycji. co skutkuje pojawieniem się chorób. A zatem można powiedzieć, że Atveo to zdrowie i stabilizacja finansowa w jednym.


Tagi: zarobki wspolpraca praca akuna
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.