Koniec z alergią

Koniec z alergią

Koszenie trawy

Robert Modrzejewski z Łodzi przez czternaście lat zmagał się z alergią. Zaczerwienione oczy, katar, kichanie, osłabienie i brak koncentracji z tym przez wiele lat kojarzyło się Robertowi lato.

Miałem bóle głowy i dreszcze -wspomina. - Przez dwa miesiące czu­łem się tak, jakbym był przeziębio­ny. Robert prowa­dził firmę motory­zacyjną. Alergia najbardziej doku­czała mu w pracy. Co roku, gdy zaczy­nało się pylenie ro­ślin, marzyłem
0 dwumiesięcznym urlopie. To nie było możliwe. Chodził zaopatrzony w chusteczki i leki. Kupował wszystkie nowości. Niektóre z nich łagodziły objawy. Ale tylko na dwa tygodnie. Później musiał brać sterydy. Co roku miał na­dzieję, że tym razem obędzie się bez nich. Wiedział, jak wynisz­czają organizm. Może stężenie pyłków będzie mniejsze? my­ślał. Może mam większą odpor­ność? Niestety. Były niezbędne. -Inaczej miał problemy z oddycha­niem. Źle widział. Był osłabiony i przemęczony. Po prostu nie funkcjonował -mówi Dorota, żona Roberta.

Problemy sercowe

W maju 2003 roku kupił butelkę Alveo. - Preparat polecili mi Lena i Paweł Osińscy. Wziąłem go z myślą o ojcu, który jest po trzech zawałach. Od jakiegoś czasu Robert sam miał bóle serca. Dokuczały mu niedociśnienie, bezsenność i zasłabnięcia. Gdy zauważył poprawę zdrowia u taty, postanowił pić Alveo. Po dwóch miesiącach bóle serca ustąpiły. - Na początku myśla­łem, że to autosugestia. Myliłem się - mówi. Zaczął się wysypiać. Był wypoczęty. Łagodniej reago­wał na stres. - Bóle w klatce pier­siowej zniknęły na dobre - tłu­maczy. - Serce się dotleniło. Or­ganizm jest oczyszczony, ma po­trzebne witaminy i minerały.

Nowe obowiązki

Czekał na okres pylenia roślin. Chciał się przekonać, czy prepa­rat pomoże mu poradzić sobie z alergią. Byłem bardzo zasko­czony wyjaśnia. - Dolegliwości już nie wystąpiły. Nie biorę le­ków, a przede wszystkim stery­dów. Oddycham normalnie. Nie dokucza mi katar. W pracy nie mam problemów z koncen­tracją. A w domu, w ramach re­laksu, mogę zająć się ogrodem. Dawniej nie mogłem przebywać w pobliżu świeżo skoszonej tra­wy czy siana. Dzięki w porę otrzymanej informacji na nowo odzyskałem zdrowie. Z perspek­tywy czasu widzę, że dyskom­fort, który towarzyszył mi przez wiele lat, minął bezpowrotnie.
żródło-czsopismo:zdrowie i sukces Weronika KasprzakTagi: , alergia u dzieci, alergia na pylki, sposoby na alergie, jak leczyc alergie, czym leczyc alergie,
Strona niezależnego Dystrybutora nie jest własnością firmy Akuna Polska Sp. z o.o., która nie
ponosi odpowiedzialności za informacje na niej podane.